Ambia Home konzolový stolek z akácie: krása přírody v barvě akácie a bronzové kovové paty. Rozměry 115/42/78 cm


Ambia Home konzolový stolek z akácie: krása přírody v barvě akácie a bronzové kovové paty

Tento odkládací stolek od AMBIA HOME Vás zaujme svým exotickým vzhledem. Nábytek o rozměrech cca 115 x 78 x 42 cm (Š x V x H) je vyroben z trvanlivého masivního dřeva akácie s výraznou kresbou. K tomu krásně ladí vysoké kovové nohy v antické bronzové barvě.

Výrobek s typovým označením BT0290V

Spoločnost AMBIA HOME uvedla na trh tuto stolovou konzolu s typovým označením BT0290V. Stůl má rozměry 115/42/78 cm a disponuje třemi zásuvkami, do kterých si můžete uložit nejrůznější věci denní potřeby. Konzolový stolek se hodí především pro ty z vás, kteří hledají praktické a zároveň estetické řešení pro svůj byt.

Akát – masivní a trvanlivá dřevina

Akát je dřevina, kterou si zamilujete hned na první pohled. Je to nejenom masivní a trvanlivé dřevo, ale zároveň má nezaměnitelnou kresbu, která působí velmi dekorativně. Proto se akát často využívá zejména v oblastech, kde se požaduje vysoký stupeň odolnosti a pevnosti, jako jsou například nábytek, podlahy, terasy či pergoly.

Většina produktů od AMBIA HOME je vyrobena právě z této dřeviny. Stůl BT0290V není výjimkou a vyniká nejen masivností, ale i vysokou kvalitou zpracování. Hladké a kulaté hrany dotváří celkový dojem, že jde o spolehlivý a pevný kus nábytku, který bude skvěle sloužit po mnoho let.

Kovové nohy v antické bronzové barvě

Vysoké nohy na stolek BT0290V jsou dalším detail, kterým si získá vaši pozornost. Jsou vyrobeny z kovu a ladí s akátovým dřevem dokonale. Použití emailem zpracované antické bronzové barvy zastupuje motiv kovové patiny, což dodává stolu luxusní a dobový vzhled. Díky těmto detailům je stůl nejenom praktický, ale zároveň krásný a výrazný.

Abychom vás uvedli do konkrétního produktu, nabízíme Vám odkaz, který vás dovede přímo na stránky, kde si konzolový stůl můžete zakoupit.

AMBIA HOME konzolový stolek akácie

Závěr

Pokud hledáte nábytek, který je praktický a zároveň přináší pocit elegance do vašeho bydlení, Ambia Home konzolový stolek z akácie je tou pravou volbou. Masivní dřevo a kovové nohy v antické bronzové barvě jsou dokonalým spojením přírody a moderního průmyslu.

Navíc můžete být jisti, že si pořídíte kus nábytku, který vám vydrží mnoho let díky své kvalitní konstrukci. Vyzkoušejte si celkový dojem a zakupte tento exkluzivní konzolový stolek, který Vašemu interiéru dodá zcela nový rozměr.