ASIR Nástěnná police LANA 2 v ořechovém provedení


ASIR Nástěnná police LANA 2 – praktický doplněk pro každý interiér

Pokud hledáte praktickou, ale zároveň dekorativní výzdobu pro svůj domov, může být ASIR Nástěnná police LANA 2 tím pravým doplňkem právě pro vás. Jedná se o sadu dvou retro poliček, které jsou doplněny svěží zelení rostlin a výrazně oživí interiér. Navíc jsou velmi praktické pro uskladnění drobných předmětů, květin nebo knih.

Ořechové provedení

ASIR Nástěnná police LANA 2 je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva a nabízí se v elegantním ořechovém provedení, které skvěle ladí se světlými i tmavými odstíny ostatního nábytku.

Výrobek je ručně vyráběn a pečlivě kontrolován, aby splňoval vysoké standardy kvality. Tvůrci dokázali spojit moderní trend s retro stylovými prvky, což dělá tuto nástěnnou polici originální a nadčasovou.

Sestavení a rozměry

ASIR Nástěnná police LANA 2 je velmi snadno sestavitelná a dodávaná kompletně s příslušenstvím, které potřebujete pro připevnění k vaší zdi. Sada obsahuje dva kusy polic, každá s jednoduchou konzolou tvořenou provázkovým závěsem a dřevěnou poličkou.

K výšce 50 cm zahrnují obě policové desky, což vám umožní připevnit je podle vašich potřeb tak blízko nebo daleko od sebe, jak budete chtít. Každá z polic má šířku 40 cm a hloubku 13 cm.

ASIR Nástěnná police LANA 2 je tedy kompaktní a zároveň dostatečně prostorná pro uskladnění nejrůznějších drobností, jako jsou například knihy, ozdoby nebo dokonce květiny.

Vhodná do každého interiéru

je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí oživit svůj interiér a zároveň mít praktickou úložnou plochu. Díky svému nadčasovému designu se hodí do jakéhokoli stylu bydlení, ať už preferujete moderní nebo retro vzhled.

Pokud byste si chtěli pořídit tuto zajímavou a praktickou nástěnnou police, navštivte prosím stránky https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/asir-nastenna-police-lana-2-orech, kde si ji můžete objednat za atraktivní cenu.

je originální, praktická a nadčasová volba pro každý moderní interiér.

Zkrášlete svou domácnost a získejte užitečný a krásný doplněk s ASIR Nástěnnou policií LANA 2 v ořechovém provedení.

ASIR Nástěnná police LANA 2 v ořechovém provedení

 - detail