Bílý porcelánový hluboký talíř Maxwell & Williams Basic – dokonalý doplněk pro vaši kuchyni

Kolekce nádobí Basic se svým jednoduchým, však vysoce funkčním provedením hodí zejména při zařizování první kuchyně. Díky porcelánovému materiálu, jenž mu dodává na pevnosti a odolnosti se však neztratí v žádné moderní kuchyni.

Maxwell & Williams Basic

Bílý porcelánový hluboký talíř z kolekce Maxwell & Williams Basic je skvělým základem vašeho jídelního servisu. S nadčasovým designem a kvalitními materiály vydrží dlouho a bude se vám hodit nejen při každodenním používání, ale i při slavnostnějších příležitostech.

Praktický talíř na každý den

Vysoce odolný talíř z kolekce Maxwell & Williams Basic vás nadchne svými rozměry

25 x 17 cm

a hloubkou, která oceníte při servírování polévek a dalších pokrmů s omáčkou. Talíř je praktický a pevný, takže se na něj můžete spolehnout každý den.

Výjimečná kvalita porcelánu

Porcelán, ze kterého je talíř Basic vyroben, dodává tomuto nádobí na eleganci i pevnosti. Je silný, odolný proti poškrábání a nerozbije se ani při pádu na zem. Porcelán navíc vypadá skvěle na každém stole a dokáže zvýraznit krásu servírovaných pokrmů.

Základní kámen vaší kuchyně

Bílý porcelánový hluboký talíř ze série Basic značky Maxwell & Williams se stane základním kamínkem vaší kuchyně. Talíře Basic jsou perfektně kombinovatelné s ostatními díly z této kolekce a jsou ideální pro rychlý oběd, večeři s přáteli, ale i pro slavnostnější příležitosti.

porcelánový talíř

Koupit talíř Maxwell & Williams Basic

Talíře Maxwell & Williams Basic se vyrábí v několika rozměrech, takže si můžete vybrat podle toho, co nejvíc vyhovuje vašim potřebám. Pokud hledáte praktický, pevný a pěkně vypadající talíř na každodenní používání, určitě sáhněte po talíři Basic od Maxwell & Williams.

Nabídku najdete zde: Bílý porcelánový hluboký talíř Maxwell & Williams Basic – 25 x 17 cm