Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26: elegantní a praktické řešení pro vaši koupelnu


Dávkovač mýdla

Úvod

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26 je praktický a elegantní doplněk pro vaši koupelnu. Pokud hledáte kvalitní a funkční dávkovač tekutého mýdla, určitě se zaměřte na tento produkt od značky Nimco. Je vyroben z keramiky a disponuje objemem 300 ml. Jeho design je nadčasový a hodí se do jakéhokoliv stylu koupelny.

Vlastnosti dávkovače mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26 disponuje nádobkou z keramiky, která je velmi praktická. Keramika je totiž velmi odolný materiál, který odolává vlhkosti a vydrží dlouhé roky. Nádobka je snadno omyvatelná a udržovatelná v čistotě.

Pumpička je vyrobena z mosazi a chromu a je velmi snadno ovladatelná. Množství dávkovaného mýdla si můžete nastavit jednoduše podle svých potřeb. Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26 disponuje objemem 300 ml, takže vám dlouho vystačí.

Závěr

Dávkovač mýdla Nimco Keira chrom KE22031KNT26 je elegantní a praktický doplněk pro vaši koupelnu. Jeho design vás nadchne a funkčnost oceníte hlavně v každodenním používání. Pokud hledáte kvalitní dávkovač tekutého mýdla, rozhodně volte tento produkt od značky Nimco. Neváhejte a zakupte si ho již dnes na https://www.maliboo.cz/produkt/davkovac-mydla-nimco-keira-chrom-ke22031knt26-2.

Dávkovač mýdla