Hoorns Dřevěný TV stolek Maox o rozměrech 150 x 44 cm


Hoorns Dřevěný TV stolek Maox

Recyklované dřevo a unikátní design

je ideální volbou pro ty, kteří hledají nejen praktický a prostorný televizní stolek, ale chtějí i nábytek s unikátním designem vyrobený z recyklovaného dřeva. Každý kus nábytku ze série Maox je originál a má své vlastní charakteristické prvky.

Hoorns Dřevěný TV stolek Maox

TV stolek Maox je vyroben z recyklovaného dřeva a proto se skvěle hodí do interiérů s dalším masivním nábytkem.

Úložný prostor a praktické otevírání dvířek

Úložný prostor TV stolku Maox je v něm rozdělen do jedné uzavřené police a dvou otevřených polic, což vám umožní ukládat do něj různé předměty a snadno se do nich dostat. Odklápěcí dvířka nemají klasické úchytky, ale otevírají se pomocí praktických prohlubní, což dává celému nábytku moderní a netradiční vzhled.

Hoorns Dřevěný TV stolek Maox

Oděvnice a výklenky, které lze vidět v pravém horním rohu na obrázku, jsou součástí dekorace a nejsou součástí TV stolku.

Další kusy nábytku ze série Maox

V sérii Maox najdete i další kusy nábytku vyrobené z recyklovaného dřeva, které TV stolek skvěle doplní a vytvoří tak celkově propracovanou a jedinečnou atmosféru interiéru. Kromě TV stolku Maox si můžete pořídit i pracovní stůl Maox, který se perfektně hodí do kanceláře nebo na pracovnu doma.

Pracovní stůl Maox

Při nákupu TV stolku Maox a pracovního stolu Maox najednou získáte slevu 10% na celkovou cenu.

Česká výroba a rychlé dodání

Hoorns Dřevěný TV stolek Maox je vyrobený v České republice a dodává se již zprovozněný a připravený k použití. Na e-shopu nabyteklevneji.cz můžete získat tento skvělý kousek nábytku za výhodnou cenu a využít rychlého dodání přímo k vám domů.

Pracovní stůl Maox

Hoorns Dřevěný TV stolek Maox je tedy skvělou volbou pro ty, kteří hledají prostorově šikovný a designově zajímavý kus nábytku, který si navíc můžete snadno doplnit o další kusy ze série Maox.