KEMER stříbrná – elegantní nástěnné osvětlení od ASIR

Vysoce kvalitní osvětlení pro Váš interiér

Stříbrné nástěnné osvětlení KEMER je vyrobeno z nápadného skleněného stínítka, které je neseno malým ramenem ukotveným v drobné základně. Toto osvětlení patří mezi designové kousky, které dají Vašemu interiéru nádech luxusu.

Elegantní dekorativní prvek

KEMER je jedno z osvětleních, které můžete použít téměř kdekoliv a vždy poslouží nejen jako osvětlovací, ale i jako dekorativní prvek. Díky svému designu dodá Vašemu interiéru nevšední vzhled a navýší estetiku domova.

Kvalitní materiály

Toto elegantní nástěnné osvětlení je vyrobeno z kovu stříbrné barvy a skla mléčné barvy. Rozměry osvětlení jsou následující:

  • Průměr: 18 cm
  • Výška: 19 cm
  • Průměr základní desky: 12 cm
  • Výška základní desky: 3 cm
  • Průměr stínítka: 18 cm
  • Výška stínítka: 15 cm
  • Typ objímky: E27

Ochrana proti vlhkosti

KEMER má IP20 kód, což znamená, že je chráněn proti vniknutí tuhých předmětů větších než 12,5mm a nemá žádnou ochranu proti vodě. Proto je toto osvětlení vhodné predovšem pro suché interiéry.

Kapesná velikost tvaru stočeného vejce

KEMER stříbrná patří mezi osvětlení, které může být použito skoro kdekoliv. Malá ramínka se snadno připevní na stěny a díky svým rozměrům vypadají tyto lustry úchvatně, zvláště když zdobí nějakou prostorem vynikající stěnu.

V kuchyni, obývacím pokoji, chodbě nebo ložnici – KEMER stříbrnou můžete použít kdekoli kde chcete dodat luxusní a elegantní dojem.

Profesionální zapojení

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky by měla provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud si nejste jisti, kontaktujte elektrikáře, aby bylo zajištěno bezpečné zapojení.


Nástěnné osvětlení KEMER

Závěrečné poznámky

Poslední věc, na co musíte myslet, je ta, že během dodávky není žárovka součástí balení. Ale nezoufejte – na stránkách Nářadí.cz, kde si můžete KEMER stříbrnou zakoupit, naleznete širokou škálu žárovek s různými watts.