Kvalitní a elegantní barový stůl z mangového dřeva od Moebel Living

Šedý barový stůl Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního mangového dřeva a černě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň.

barový stůl Fabio

Dodání zdarma až k vám domů

Koupíte-li barový stůl Fabio značky Moebel Living, máte jistotu, že nakupujete kvalitní a elegantní nábytek. Naši zákazníci si tento stůl oblíbili hlavně pro jeho stylový design, ale také pro jeho pevnost.

Tento barový stůl se hodí nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky. Využít ho můžete jako designový kousek v moderním bytě nebo jako nábytek do vašeho baru.

barový stůl Fabio

Doporučení pro údržbu

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Z made in nature, značka Moebel Living, nabízí nejen tyto stylové barové stoly, ale také další nábytek pro váš interiér – např. skříně, komody či sedací soupravy.

barový stůl Fabio a další nábytek od Moebel Living

Při nákupu tohoto barového stolu značky Moebel Living získáte nábytek, který vám bude sloužit dlouhé roky a zároveň se stane stylovým kouskem v každém interiéru. Objednejte si barový stůl Fabio zde a poohlédněte se také po dalším nábytku značky Moebel Living.