Masážní polohovací křeslo TOLEDO — luxusní design a PU kůže v bílé barvě

Když si potřebujete odpočinout a uvolnit se, někdy stačí jen sednout si do pohodlného křesla a nechat se hýčkat. S masážním křeslem TOLEDO máte tu výhodu, že nemusíte chodit do spa nebo hledat špičkového maséra. Toto masážní křeslo s potahem z imitace kůže v krémově bílé barvě vám poslouží stejně dobře jako šikovné ruce špičkového maséra.

Masážní polohovací křeslo TOLEDO

5 masážních programů

Pro dosažení co nejvyššího cíle relaxace má křeslo TOLEDO 5 masážních programů. Můžete si vybrat mezi pulzním, tlakovým, vlnicím, automatickým nebo standardním programem. Nejenže jsou tyto programy určené pro různá místa na vašem těle, ale také si můžete zvolit ze dvou zón – zádové a bederní.

Masážní polohovací křeslo TOLEDO používající pulzní masážní program

Odolné polstrování

Křeslo TOLEDO má dvojitě polstrovaný sedák a robustní opěrky rukou, což vám poskytne maximální pohodlí a podporu během masáže. Pokud si potřebujete odpočinout, můžete také použít integrovaný podhlavník v zádové opěře pro ještě větší pohodlí.

Masážní polohovací křeslo TOLEDO s integrovaným podhlavníkem

Snadná údržba

Jedna z nejlepších vlastností masážního křesla TOLEDO je, že jeho čalounění je odolnou PU kůží, která se velmi snadno udržuje. Stačí jen navlhčený hadřík a nečistota je pryč. Proto nemusíte mít obavy z toho, že by toto křeslo nevydrželo pravidelné používání a údržbu.

Masážní polohovací křeslo TOLEDO z bílé PU kůže

Nosnost 130 kg

Samozřejmě je také důležité, aby masážní křeslo bylo dostatečně pevné a odolné. Křeslo TOLEDO má nosnost 130 kg a váží pouze 35 kg. To znamená, že ho můžete snadno přemístit podle vašich potřeb.

Pokud hledáte luxusní a efektivní masážní křeslo s vysokou kvalitou a pohodlím, kupte si masážní křeslo TOLEDO s potahem z imitace kůže v krémově bílé barvě. Za tuto cenu dostanete nejlepší možný produkt.

Zde můžete zakoupit toto křeslo za skvělou cenu.

S křeslem TOLEDO si můžete snadno dop