Moderní design a praktické využití: Simplehuman pedálový odpadkový koš s objemem 50 l v bílé barvě


Ideální do domácností i kanceláří

Odpadkový koš, který je vhodný jak do domácností, tak do kancelářských prostor, se stává nezbytnou součástí každého správného interiéru. Simplehuman pedálový odpadkový koš nabízí moderní design, který krásně doplní jakoukoliv místnost.

Úsporné využití prostoru

Předností tohoto koše je rovná zadní stěna, díky které se dá umístit až těsně ke stěně. To znamená, že koš nezabírá zbytečně moc prostoru a dokáže se perfektně vměstnat i do menších prostor.

Ochrana zdi a koše

Koš je vybaven nárazníkem v zadní části, aby nedošlo k poškození zdi, u které koš stojí. To znamená další výhodu, jakou je bezobavový nákup tohoto koše, aniž byste museli řešit, zda zdi nebudou poškozeny.

Speciální tvar pro méně překážek

Ať už ho umístíte kamkoliv, konkrétně právě půlkulatý tvar koše zaručuje, že se s ním dokonale poperete v místech s vysokým provozem nebo tam, kde máte omezené prostory a hledáte koš, který s nimi nemá problém.

Když chcete mít ruce volné

Víko zůstává otevřené přesně tak dlouho, jak chcete, jste tak schopni co nejjednodušeji a nejpohodlněji přihazovat odpadky nejen s perfektním přehledem, ale také s volnými rukama.

Pokud nechcete znít jak v hlukové zkoušce

Pokud potřebujete něco průběžně vyhazovat a pokaždé otevírat víko, z tohoto odpadkového koše budete nadšeni. Díky použité patentované technologii je zavírání víka koše naprosto tiché. Po uvolnění pedálu se víko velmi pomalu spouští dolů až se jemně zacvakne. Je konec hlučnému bouchání víkem odpadkového koše.

Bezpečnost pro mazlíčky a ratolesti

Víko tohoto odpadkového koše je možné velmi snadno zajistit. Odpadky jsou tak v bezpečí před zvídavými domácími mazlíčky a nenechavými ratolestmi. Takže pokud máte děti, nebo mazlíčky, které si rády hrají s odpadky, tento koš vám skvěle poslouží.

Vyberte si ten správný koš pro vaši domácnost nebo kancelář

Ať už sháníte koš pro svou domácnost nebo kancelář, tento odpadkový koš by měl být vaší volbou. Nabízí nejen moderní design, ale také široké možnosti svého praktického využití. Pokud chcete oslavit každý detail v interiéru a zároveň pořídit něco, co vám skutečně bude usnadňovat život, je tento Simplehuman pedálový odpadkový koš tou správnou volbou, a zde je odkaz na e-shop pro jeho nákup: https://www.brega.cz/produkt/simplehuman-pedalovy-odpadkovy-kos-50-l-bila.