Moderní komoda Casarredo AGNES/HIT 2D2S v dubu sonoma/bílém provedení

Dvoubarevná komoda se 2 zásuvkami a dvířky. Vhodná do moderního interiéru, jako praktický doplněk do ložnice, předsíně, obývacího, dětského nebo studentského pokoje.

Zajímavý design korpusu v podobě jasně viditelné struktury dřeva, který dodává této komodě vysokou estetickou hodnotu.

Vše potřebné můžete uložit do dvou zásuvek a prostoru za dvířky, takže na úklid v místnosti se nebudete muset trápit dlouhé hodiny. Navíc, díky rozumné velikosti komody, získá své místo prakticky v jakémkoliv interiéru.

Vynikající materiálové zpracování

Korpus i dvířka jsou z laminované dřevotřísky, korpus v dub sonoma a dvířka jsou bílá. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou.

Díky tomu můžete být v klidu, že vaše investice do této komody bude mít dlouhou životnost a bude vypadat jako nová i po letech používání.

Úchyty na dvířkách i zásuvkách jsou vyrobeny z plastu, takže s otevíráním a zavíráním nebudete mít žádný problém. Pojezdy v zásuvkách jsou kovové s plastovými kolečky, což zajišťuje lehké a plynulé otevírání. Je to vynikající volba pro váš domov.

Závěr

Nakupování z okamžitých impulsů v maloobchodě může být velmi drahé, zejména pokud hledáte vysoce kvalitní produkty. Proto doporučujeme využít online trh, kde se vám nabízejí nejlepší akční ceny. Pokud hledáte moderní komodu, která bude vkusným doplňkem vašeho interiéru, najdete je v nabídce Interierio.

Je to investice do produktu, který bude mít dlouhou životnost a zároveň splní všechny vaše požadavky na komodu. Tak neváhejte a pořiďte si tuto moderní komodu!

Moderní komoda Casarredo AGNES/HIT 2D2S v dubu sonoma/bílém provedení

Vyobrazená komoda je pouze hrubým přehledem. Náš web obsahuje celou škálu luxusního nábytku od značkových výrobců.