Moderní sedací souprava ROXI v barvě Loco 33 s rohovým uspořádáním

sedací souprava ROXI v barvě Loco 33 s rohovým uspořádáním

Sedací souprava vás na první pohled zaujme svým jednoduchým designem a výrazným prošíváním. V nabídce najdete rohovou sedací soupravu, která vám umožní pohodlně si užít večer s rodinou a přáteli. Díky čalounění z kvalitní tkaniny Loco 33 bude tato sedací souprava příjemná na dotek a zároveň velmi odolná.

Sedací souprava ROXI je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí vám ucelené sedací místo s dostatečným prostorem. Vzhledem k modernímu designu se tato sedací souprava hodí do moderních interiérů a díky rohovému uspořádání je možné ji umístit i do menších prostor.

Využijte možnosti a pořiďte si kvalitní a moderní sedací soupravu ROXI v barvě Loco 33 za skvělou cenu na stránkách www.esrom.cz.

sedací souprava ROXI v barvě Loco 33 s rohovým uspořádáním v interiéru

Vlastnosti sedací soupravy ROXI

  • Jednoduchý design s výrazným prošíváním
  • Rohové uspořádání, možnost umístění i do menších prostor
  • Vyrobena z kvalitních materiálů s odolným čalouněním z tkaniny Loco 33
  • Ucelené sedací místo s dostatečným prostorem

Sedací souprava ROXI v barvě Loco 33 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a pohodlnou sedací soupravu do svého bytu. Díky kvalitnímu materiálu a výrobě s ohledem na detail, vám tato sedací souprava bude sloužit mnoho let. Navíc s ní získáte i praktické rohové uspořádání, které umožní umístění i do menších prostor.

sedací souprava ROXI v barvě Loco 33 s rohovým uspořádáním v interiéru