Nádherná zlatá umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti – recenze a specifikace (71717990)


Popis produktu

Hansgrohe Talis E je nádherná umyvadlová baterie bez výpusti vyrobená v barvě lesklého zlata. S průtokem 5 litrů za minutu je tato baterie dokonalou volbou pro vaše koupelny.

Design

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti vám nabízí moderní a elegantní design, který dodá vaší koupelně luxusní vzhled. Díky lesklému zlatému odstínu se tato baterie stává středem pozornosti a zároveň skvěle ladí s dalšími zlatými koupelnovými doplňky.

Vlastnosti

Baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti nabízí průtok 5l/minutu a její montáž je velmi snadná. Tato baterie má 90 stupňový otočný úhel pro pohodlné používání. Díky inovativní technologii AirPower je průtok vody bohatší a jemnější.

Spolehlivost a kvalita

Baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, s velkou pečlivostí a precizností, což zaručuje vysokou kvalitu a spolehlivost produktu. Díky tomu, že výrobce vyrábí všechny důležité komponenty samostatně, je zajištěna maximální spolehlivost baterie a dlouhá životnost.

Cena

Umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti je sice z našeho pohledu trochu dražší, ale rozhodně stojí za to. Je to investice do kvalitní a krásné koupelny, která vám bude sloužit dlouho.

Závěr

Páková stojánková umyvadlová baterie Hansgrohe Talis E bez výpusti v barvě lesklého zlata (71717990) je krásným příkladem kombinace elegance a špičkové kvality. Pokud hledáte něco zlatého a krásného do vaší koupelny, toto je určitě ta pravá volba. Klikněte zde pro více informací.

Hansgrohe Talis E bez výpusti