Nová dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0 – recenze a parametry

Pro řadu vlastníků domů je důležité, aby kuchyňské spotřebiče a armatury odrážely moderní vzhled a funkčnost. Jedním z nejdůležitějších prvků v kuchyni je dřez, a pro jeho dokonalé funkční využití je potřeba kvalitní dřezová baterie. Jedním z příkladů může být nová dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0, kterou můžete zakoupit na www.sidonia.cz.

Páková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE V chromovém provedení

Tato dřezová baterie má výšku 38,9 cm a je vhodná pro použití s dřezem v kuchyni. Její moderní design a chromové provedení jsou velmi oblíbené u řady vlastníků domů.

Páková stojánková DŘEZOVÁ BATERIE Seina má jednu páku, přičemž ovládání teplé a studené vody je intuitivní a snadné. Díky stojánkové konstrukci lze tuto dřezovou baterii instalovat na dřez nebo na kuchyňskou linku. To znamená, že baterie se snadno hodí do jakéhokoliv kuchyňského interiéru.

Parametry dřezové baterie RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0

Každá dřezová baterie má své specifické parametry. Pro dřezovou baterii RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0 je to:

  • Materiál: mosaz
  • Výška: 38,9 cm
  • Páka: 1 páková stojánková baterie
  • Barva: chrom
  • Keramická hlavice: ANTI LIM
  • Potřebné vývody: 1 vývod DN 15, horká i studená voda

Potřebujete-li kuchyňskou baterii, která bude nejen dobře vypadat, ale také nabídne vysokou kvalitu a spolehlivost v provozu, dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0 by mohla být vaším dalším výběrem.

Dřezová baterie RAV SLEZÁK Seina chrom SE716.0

Instalaci této baterie je velmi jednoduchá a snadná. Vše, co musíte udělat, je zajistit, aby byly vývody z horké a studené vody připraveny pro konektor DN 15. Poté je třeba umístit baterii na příslušné místo a propojit ji s vaším vodovodním systémem.

Díky jejímu modernímu a stylizovanému vzhledu se často stává dominantou kuchyně a vyzařuje pocit modernosti a novosti. Chystáte-li se na rekonstrukci své kuchyně nebo jen hledáte kvalitní dřezovou baterii s moderním designem, určitě se podívejte na tuto nabídku.