Nově příchozí šatní skříň BASTI X s šířkou 200 cm a v provedení dub sonoma/bílá

Šatní skříň Basti X je moderní nábytek s klasickými prvky. Je vyrobena z kvalitního materiálu a nabízí prostorné úložné prostory pro vaše šaty, košile, kalhoty, boty a další předměty. Navíc je to nový přírůstek do naší nabídky!

Vlastnosti šatní skříně BASTI X

Šířka 200 cm a dub sonoma/bílá barva jsou hlavními vlastnostmi této šatní skříně. Skříň je vyrobena z kvalitních materiálů a díky tomu je velmi pevná a odolná. Dveře jsou vybaveny praktickým systémem pro tiché a snadné zavírání.

Šatní skříň Basti X nabízí širokou škálu úložných možností. Má 2 oddělené části, kde se nacházejí police a tyče na zavěšení oblečení. Skříň je vybavena i praktickými zásuvkami, kde můžete uložit své drobné předměty.

Šatní skříň Basti X je ideální řešení pro ty, kteří mají rádi kvalitní nábytek a hledají prostorné úložné prostory. Vyberte si i vy šatní skříň Basti X a užijte si nejen praktičnost, ale i krásný design, který skříň nabízí!

Odkaz na prodej šatní skříně Basti X

Chcete si šatní skříň Basti X zakoupit? Můžete to udělat jednoduše přes náš e-shop. Naše internetové obchody nabízejí široký sortiment nábytku včetně této krásné šatní skříně.

Najdete ji na našich stránkách pod tímto odkazem:
https://www.naradi-cz.cz/produkt/satni-skrin-basti-x-sirka-200-cm-dub-sonoma-bila

Obrázky šatní skříně BASTI X

Šatní skříň Basti X
Šatní skříň Basti X, detail
Šatní skříň Basti X, detail
Šatní skříň Basti X, detail

Neotálejte a pořiďte si nyní šatní skříň Basti X s šířkou 200 cm a v provedení dub sonoma/bílá!