Rohová sedací souprava METRO s poličkou a taburety v šedé/černé barvě pro pravou stranu


Rozkládací sedací rohová souprava s poličkou a taburety Metro

Moderní design vhodný do všech současných interiérů.

Rohová sedací souprava METRO

Rohová sedací souprava METRO s poličkou a taburety je moderní designový kousek pro váš obývací pokoj. Kombinace šedé a černé barvy dodá interiéru eleganci a stylovost. Souprava je vhodná pro pravou stranu.

Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu. Kůže, která vytváří elegantní povrch sedacího nábytku, je velmi odolná proti opotřebení a snadno se čistí. Polstrování zajišťuje pohodlný zážitek při sezení a odpočinku.

Rohová sedací souprava METRO

Rohová sedací souprava METRO disponuje praktickými přidanými prvky. Polička umožňuje jednoduché uložení knih nebo dalších věcí, které návštěvy nemusí mít pokaždé při ruce. Taburety umožňují pohodlné sezení a zlepšují počet míst k sezení.

Nejlepší způsob, jak vylepšit interiér vašeho obývacího pokoje, je nákup rohové sedací soupravy METRO s poličkou a taburety. Zajistí vám pohodlný a elegantní způsob sezení, obohatí váš prostor o praktické prvky a doplní váš interiér stylovým designem.

Pro více informací navštivte stránku produktu https://www.interierio.cz/produkt/rozkladaci-rohova-sedaci-souprava-s-polickou-a-taburety-metro-seda-cerna-prava.