Sada 2 kouzelných dětských osušek Moshi Moshi Woodland pro Vaše ratolesti

Dětské osušky od hravé značky Moshi Moshi jsou zárukou toho nejjemnějšího dotyku po sprše nebo koupeli. Tyto osušky jsou určeny právě pro Vaše ratolesti a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby byly hebké a šetrné k jejich citlivé pokožce.

Kvalitní bavlna

Sada 2 kouzelných dětských osušek Moshi Moshi Woodland je vyrobena z 100% bavlny, což je materiál, který je pro citlivou dětskou pokožku ideální. Gramáž osušek je 500 g/m2, což znamená, že jsou tyto osušky hutné a přitom měkké. Vaše děti si je budou rády oblíbené, díky jejich jemnosti a kvalitě, na kterou se budou moci spolehnout.

Komfort pro Vaše děti

Sada obsahuje hned dvě osušky, které spolu krásně ladí, a to vedle sebe či na sobě. Dostatečná velikost osušek umožní Vašim ratolestem pohodlně se utřít a zabalit se do nich, jako do příjemné deky. Díky tomu jim koupání i sušení bude příjemnější a zábavnější.

Kouzelné motivy pro děti

Osušky mají krásné kouzelné motivy – Moshi Moshi Woodland, které se stanou oblíbenými nejenom Vašim dětem, ale i Vám. Děti si tak budou moci při koupání vymýšlet příběhy o mých, veverkách a jiných lesních zvířátkách, které osušky zdobí.

Sada 2 dětských osušek Moshi Moshi Woodland

Sada 2 dětských osušek Moshi Moshi Woodland je skvělým dárkem pro Vaše ratolesti a jejich kamarády. Naši malí zákazníci si již osušky oblíbili a budou na ni rády vzpomínat. Pro více informací klikněte na odkaz.