Sada 2 světle béžových osušek a 4 ručníků DecoKing Bamby Ecru pro dokonalý koupelnový zážitek

Koupelna je místem, kde se nejen čistíme, ale i relaxujeme a nabíráme nové síly. Proto je důležité si zde vytvořit příjemné prostředí, které nás bude těšit a načerpávat energii. A k tomu patří také kvalitní osušky a ručníky.

Jak se pozná kvalitní ručník a osuška?

Je savá, příjemná na dotyk a má vyšší gramáž. To znamená, že je hustší a těžší než ručník či osuška s nižší gramáží. Kvalitní materiál pak zajistí dlouhou životnost, pevnost a vysokou absorpční schopnost.

Tuto požadovanou kvalitu splňuje sada ručníků a osušek DecoKing Bamby Ecru. Tyto světle béžové kousky přijdou vhod do každé koupelny a jistě nás potěší nejen svojí funkčností, ale i estetikou.

Sada obsahuje:

– 4x ručník (50 x 100 cm)
– 2x osuška (70 x 140 cm)

Kombinace bavlny a bambusu zajistí, že sada nejen dobře vypadá, ale je i praktická a odolná proti opotřebení. Bambus totiž dodává materiálu jemnost na dotek, pevnost a antibakteriální vlastnosti. Bavlna zase zaručuje savost a dlouhodobou odolnost.

Osušky a ručníky DecoKing Bamby Ecru se vyrábí z kvalitních přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí. A kromě toho jsou vhodné i pro alergiky, protože neobsahují žádné škodlivé chemické látky.

Jestli hledáte moderní, funkční a přírodní doplňky do koupelny, tak nemusíte hledat dál. Zajistěte si sada 2 světle béžových osušek a 4 ručníků DecoKing Bamby Ecru a užijte si krásné okamžiky v příjemném prostředí vaší koupelny.

Set 2 světle béžových osušek a 4 ručníků DecoKing Bamby Ecru je skvělou volbou pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní osušky a ručníky s přírodními vlastnostmi za rozumnou cenu.

sada osušek a ručníků DecoKing Bamby Ecru
detail sady osušek a ručníků DecoKing Bamby Ecru