Sada minimalistických vánočních povlaků s rudými sněhovými vločkami a běhounem na stůl


Zahalte svůj domov do vánočních motivů

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Sada obsahuje celkem 4 vánoční povlaky:

  • 2 povlaky na polštář o rozměrech 45 x 45 cm s motivem rudých sněhových vloček. Vzor je tištěn oboustranně, takže si můžete zvolit, zda chcete mít vločky větší nebo menší.
  • 1 povlak na polštář o rozměru 30 x 50 cm s minimalistickou bílou vločkou.
  • 1 běhoun na stůl s motivem vínových sněhových vloček na bílém podkladu. Běhoun má na okrajích vlnky a není rovně zakončen. Má rozměr 45 x 140 cm.

Minimalistický styl pro vánoční dekorace

Pokud preferujete jednoduchý a čistý vzhled, bude tato sada perfektní volbou pro vánoční dekorace. Rudé vločky na bílém podkladu vytvoří příjemnou vánoční atmosféru bez přehánění.

Sada minimalistických vánočních povlaků s rudými sněhovými vločkami a běhounem na stůl

Jak na údržbu povlaků a běhounu na stůl?

Aby vaše vánoční dekorace vypadala jako nová co nejdéle, doporučujeme si před prvním použitím povlaky a běhoun na stůl vyprat na šetrný cyklus na 30 stupňů. Následně vysušte na vzduchu.

Co dalšího najdete v nabídce Minimalist Cushion Covers?

Pokud vám tato sada povlaků na polštáře a běhounu na stůl oslovila, určitě se podívejte i na další produkty od značky Minimalist Cushion Covers. Tato značka se specializuje na jednoduchý a moderní design, takže uvidíte, že kromě vánočních motivů najdete v nabídce i další zajímavé vzory, které skvěle doplní vzhled vašeho interiéru.

Sada minimalistických vánočních povlaků s rudými sněhovými vločkami a běhounem na stůl

Pokud vás tato sada povlaků oslovila, najdete ji na stránkách nabytekhned.cz. Nezapomeňte si k ní přidat i další produkty od Minimalist Cushion Covers a vytvořte si útulný a moderní interiér, ve kterém se budete cítit skvěle.