Sprchová vanička Kaldewei Sanidusch 80×80 cm – Alpská bílá, vynikající smaltovaná ocel

Sprchová vanička ze smaltované oceli v alpské bílé barvě o rozměru 80x80x14 cm je skvělou volbou pro každou koupelnu. Kromě své funkčnosti poskytuje také moderní design, který se hodí do každého interiéru. Ocelové vaničky jsou mnohem pevnější než jejich plastové protějšky a mají také delší životnost.

Kvalita smalte zaručuje zároveň odolnost proti řadě vlivů, které jsou na sprchovou vaničku kladeny. Tato vlastnost ji činí ideální pro každou rodinu s dětmi, neboť si udrží svoji krásnou barvu i po několika letech používání a častém čištění.

Výrobce a jeho kvalita

Kaldewei je německá společnost známá svými výrobky ze smaltované oceli. Společnost je renomovaná pro kvalitu svých výrobků a nabízí celou řadu sprchových vaniček, van, umyvadel a dalších výrobků pro koupelny. Společnost se zaměřuje na a výrobu prvotřídní kvality.

Díky kvalitě výrobků od Kaldewei, se můžete spolehnout na kvalitní a pevnou sprchovou vaničku, která vám bude sloužit bez problémů po mnoho let.

Bezpečná doprava

Při objednávce sprchové vaničky Kaldewei Sanidusch 80×80 cm získáte bezpečnou dopravu přímo domů. Horní vrstva je krytá chránící fólií, která odděluje vaničku od případných mikro-potřísnění.

Sifon a nožičky nejsou součástí dodávky. Tyto přídavné výrobky si musíte dokoupit samostatně. Nabízíme však výběr z mnoha pražských obchodů, kde je bez problémů seženete.

Sprchová vanička Kaldewei Sanidusch 80x80 cm

Jak s vaničkou zacházet? Při každodenní péči nepoužívejte agresivní čističe a drsné houby. Stačí pouze voda a jemný čistič na čištění mosazi. Po každém použití vysušte vroubkovanou utěrkou, aby nedocházelo k usazování vodního kamene a zvyšování rizika pro vznik plesní.

Objednejte si hned!

Zkuste naši nabídku – kvalitní vaničku od výrobce, kterému můžete důvěřovat, dorazí až přímo k Vám domů.

Objednat nyní