Tmavě šedá bavlněná koupelnová předložka Kela Leana – novinka pro vaši koupelnu!

O pohodlný a bezpečný výstup z vany či sprchy se postará tato stylová koupelnová předložka od německé značky Kela.

Koupání využíváme k relaxaci a odpočinku, ale také k udržování osobní hygieny. A právě hygienický aspekt je v koupelně zásadní. Když se v koupelně pohybujeme po mokré podlaze a koberci, hrozí riziko úrazu či uklouznutí. Proto je důležité, aby byl podklad v koupelně bezpečný a pohodlný. S koupelnovou předložkou Kela Leana si můžete být jisti, že se už neuklouznete a budete mít pevnou oporu při výstupu z vany či sprchy.

Stoprocentní bavlněný materiál

Stoprocentní bavlněný materiál je zárukou nejvyšší kvality. Bavlna se vyznačuje svou měkkostí, odolností a pevností. Zároveň je vhodná pro alergiky, neobsahuje žádné syntetické příměsi a je šetrná k pokožce. Koupelnová předložka Kela Leana je navíc velmi snadno udržovatelná, může se prát v pračce při nižší teplotě a i po několika vypráních zůstává stále krásná.

Kolekce Leana

Kolekce Leana je moderní a vybavená nejnovějšími trendovými prvky. Navrch pletený vzhled a nízká výška vlasu zaručují, že koupelnová předložka Kela Leana bude perfektně ladit s jakýmkoliv typem koupelny. Tmavě šedá barva je neutrální, a tak se bude snadno kombinovat s ostatními plochami v koupelně. Koupelnová předložka Kela Leana dodá vaší koupelně nový šmrnc a styl.

Tmavě šedá bavlněná koupelnová předložka Kela Leana je tedy skvělým doplňkem pro vaši koupelnu. Buďte bezpeční a pohodlní díky měkkému a odolnému materiálu bavlny. Navíc si můžete být jistí, že vaše koupelna bude vypadat moderně a stylově. Objednejte si koupelnovou předložku Kela Leana na nabytekted.cz ještě dnes a vyrazte do koupelny s úsměvem na tváři.

Tmavě šedá bavlněná koupelnová předložka Kela Leana

Moderní kolekce Leana