Úložné řešení pro váš domov – Expedo Regál DIDIER PLUS ve stříbrné barvě

Regál DIDIER PLUS je praktickým úložným řešením, které se hodí do každého moderního domova. Pokud máte rádi minimalismus a čisté linie, tento regál bude perfektním doplňkem vašeho interiéru.

Vyroben z kovu ve stříbrném dekoru

Regál DIDIER PLUS je vyroben z kovu ve stříbrném dekoru. Tento materiál je velmi pevný a odolný, takže se nemusíte obávat, že by regál nedržel váhu vašich věcí. Kovový regál také skvěle zapadne do moderního interiéru.

Poskytne dostatek prostoru pro odkládání věcí

Expedo Regál DIDIER PLUS poskytne dostatek prostoru pro uskladnění vašich věcí. Regál tvoří celkem tři otevřené police z průhledného tvrzeného bezpečnostního skla, takže máte přehled o všem, co máte uložené na regálu.

Regál DIDIER PLUS

Vhodný do koupelen nebo obývacích pokojů

Expedo Regál DIDIER PLUS je vhodný do každé místnosti vašeho domova. Můžete ho umístit do koupelny, kde budete mít na regálu uskladněné kosmetické potřeby, nebo jej umístíte do obývacího pokoje, kde bude sloužit jako pěkný dekorační prvek a můžete na něj postavit vázy s květinami nebo si na něj postavit knihy a dekorace.

Regál DIDIER PLUS

Vyšší nožičky pro větší stabilitu

Regál DIDIER PLUS stojí na vyšších pevných nohách, což zaručuje větší stabilitu. Nemusíte se bát, že by regál třeba při větším otřesu někam spadl.

Regál DIDIER PLUS

Shrnutí:

Expedo Regál DIDIER PLUS je moderním úložným řešením, které se hodí do každého domova. Regál disponuje třemi otevřenými policemi z průhledného tvrzeného bezpečnostního skla. Regál stojí na vyšších pevných nohách, což zaručuje větší stabilitu. Regál je vhodný do koupelen nebo obývacích pokojů.

Pokud vás tento regál zaujal, můžete si ho objednat na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/expedo-regal-didier-plus-40m74m30-stribrna.