Volně stojící keramické umyvadlo Blanka Marmur – luxusní kousek do koupelny s mramorovým vzhledem

Volně stojící keramické umyvadlo Blanka Marmur je zkrátka jedinečný monolitický produkt ve formě podstavce. Vysoce moderní design dokonale zapadne do každé stylově řešené koupelny. Velké rozměry a klasický kulatý tvar z něj činí ideální prvek ve vaší koupelně.

Umyvadlo Blanka Marmur

Mramorový vzhled

Svou originalitou a přirozeným mramorovým vzhledem dokonale ladí s jinými paletami barev. Díky tomu se snadno hodí do jakéhokoli interiéru a zároveň dodává koupelně luxusní vzhled.

Volně stojící podstavec

Umyvadlo Blanka Marmur disponuje volně stojícím podstavcem, což z něj činí velmi atraktivní a moderní prvek koupelny. Tento podstavec zároveň zajišťuje potřebnou stabilitu a pevnost umyvadla.

Koupelna s umyvadlem Blanka Marmur

Praktický pomocník

Díky velkým rozměrům umyvadla, klasickému kulatému tvaru, otvoru pro kohoutek a přepadu je Blanka Marmur nejen velmi atraktivním dekorativním prvkem, ale i praktickým pomocníkem ve vaší koupelně. Pro kompletní instalaci umyvadla je třeba si dokoupit baterii a výpusť.

Pokud hledáte způsob, jak zmodernizovat vaši koupelnu a přidat do ní něco jedinečného a luxusního, umyvadlo Blanka Marmur od společnosti Rea je určitě tou správnou volbou. Podívejte se na něj zde.