WOOOD Sada 2 nástěnných polic MEERT 390922-Z: Praktické a stylové řešení pro vaše interiéry


O PRODUKTU

Sada 2 nástěnných polic MEERT od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD. Krásné a moderní police MEERT jsou vyrobeny z kovu v černé práškované úpravě, které zapadnou do každého interiéru. Skvělá povrchová UV ochrana umožňuje jak vnitřní, tak vnější užití.  Poličky nejlépe využijete v jakémkoliv pokoji na knížky, dekorace, rostliny apod. Zajímavý kus nábytku, který dodá další úložné prostory do vaší ložnice, obývacího pokoje, pracovny či dalších pokojů. Díky jednoduchému stylu a černé barvě se bude hodit do interiéru jakéhokoliv stylu, především skandinávského a industriálního.

Toužíte po krásných a praktických poličkách, které zapadnou do každého interiéru? Pak je WOOOD Sada 2 nástěnných polic MEERT 390922-Z tím pravým pro Vás. Tyto moderní a stylové police krásně zakomponujete do jakéhokoliv interiéru. Nejlépe využijete v obývacím pokoji, ložnici, pracovně či dětském pokoji. Sladí se s dřevěným i bílým nábytkem a nejvíce vyniknou v prostorách plných světla.

Pokud hledáte zajímavý kousek nábytku, který vám navíc nabídne další úložné prostory, pak jsou MEERT ideální volbou. Tyto nástěnné police jsou vyrobeny z kovu v černé práškové úpravě s povrchovou UV ochranou, což umožňuje jak vnitřní, tak vnější užití. Vyberte si z dvou rozměrů poliček: 25x25x15 cm a 30x30x15 cm a nechejte MEERT, aby vám obohatily váš interiér.

S ČÍM SLADIT

MEERT jsou díky svému modernímu a jednoduchému stylu snadno kombinovatelné s různými materiály a barvami, což z nich dělá skvělou volbu pro každý interiér. Tyto skvělé police nejlépe využijete v obývacím pokoji, ložnici, pracovně ci dětském pokoji jako úložné místo na knihy či různé dekorace. Krásně sladíte s dřevěným či bílým nábytkem. Pokud máte světlý interiér, police MEERT skvěle vyniknou a udělají radost milovníkům moderního, skandinávského či industriálního stylu.

Pokud toužíte po stylovém a praktickém řešení pro vaše interiéry, pak sáhněte po MEERT. Tyto moderní a stylové nástěnné police se stanou důležitým elementem pro vaše interiéry.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál: kov
Barva: černá
Povrchová úprava: lak, UV ochrana
Rozměry šxhxv: 25x25x15 cm, 30x30x15 cm

MEERT jsou vyrobeny z kovu v černé práškové úpravě s